Konzervatívny výberZelená armáda, koniec malých štátov v EÚ a rasizmus vo futbale.

11. jún. 2021 | Komentáre, Nekomentovaný výber

Prinášame komentovaný prehľad udalostí, ktoré rezonovali tento týždeň.

 

4 komentáre

  1. Dúfam, že si slovenskí futalisti pred černochmi nepokľaknú. Ak áno, nech sú všetci prekliati aj s celým futbalovým zväzom a nech si najprv sundajú z dresu slovenský znak.A nech prehrajú každý zápas.

    • Nemám problém s černochmi, ani so slušnými ciganmi, ale zas klakať preto na zápase nepodporujem preto, že rabovali v Amerike obchody jak jebnutí

      • Čo je moc to je moc,kľakať pred násilníkmi to už mimo chápania. Kľaknem si jedine pred Bohom a pred manželkou pred oltárom.

    • Kľakáme si pred krížom ,nie pred negrami.

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.