Roman Michelko: Ďalšia koaličná kríza na Slovensku? Začiatok konca ZA ĽUDÍ v priamom prenose.

4. jún. 2021 | Komentáre, Nekomentovaný výber | 1 komentár

Zdroj obrázka:

Roman Michelko: Ďalšia koaličná kríza na Slovensku? Začiatok konca ZA ĽUDÍ v priamom prenose. 1Strana ZA ĽUDÍ vstupovala na slovenskú politickú scénu s tými najvyššími ambíciami. Ako strana, ktorú zakladal bývalý prezident republiky, mala premiérske ambície. Prieskumy síce nič také nesignalizovali, ale aj tak sa občas preferencie strany ľahko dotkli dvojciferného výsledku. Nakoniec však vieme, že realita bola podstatne tristnejšia. Po sérii krajne kompromitujúcich videí, ktoré lídra strany Andreja […]

Source: Roman Michelko: Ďalšia koaličná kríza na Slovensku? Začiatok konca ZA ĽUDÍ v priamom prenose | Veci Verejné

1 komentár

  1. Neskoro ale zato predsa len. Už dávno sa mali zbaviť tej chudiny Ko_líkovej, čo má z najväčšou pravdepodobnosťou na svedomí smrť gen. Lu_čanského!!! Klamala totiž to prvého okamihu ako vyšla správa o jeho smrti!!! Kto má čisté svedomie nemusí klamať a ani sa vyhovárať. Nemusí sa skrývať za rôzne komisie ktoré majú už predom zadané zadanie, aby nič nevyšetrili a naviac aby o výsledku hlasovali. To je taká sprostosť ako voda v koši. Ako sa dá o pravde hlasovať? Tá buď je alebo nie je.

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme