Odpočúvanie spojencov: Biden má čo vysvetľovať, bol do toho zapojený, vraví Snowden.

2. jún. 2021 | Dvojité metre, Komentáre, Komentované správy, Svätá Amerika

Počujete to ohlušujúce mainstreamové ticho? Počujte to ohlušujúce ticho našich politikov, ktorí inak vyskakujú tri metre do výšky pokiaľ ide o Rusko. Proste…ticho, tichúčko….

 

Staršia kauza nabrala nový rozmer. USA pri rozsiahlom programe odpočúvania spojencov pomáhalo Dánsko. Joe Biden bol vtedy viceprezidentom. Teraz je hlavou USA a o dva týždne príde…

Source: Odpočúvanie spojencov: Biden má čo vysvetľovať, bol do toho zapojený, vraví Snowden

1 komentár

  1. Ak je toto pravda, tak tu máme niečo ako Watergate 2!!!Tie sv. Ine z USA sa ničoho neštítia. Prečo sa máme tomu čudovať, veď sú to skur. Vení fašisti a teroristi.

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.