Macron a Merkelová žiadajú od Dánska a USA vysvetlenie správ o odpočúvaní.

31. máj. 2021 | Dvojité metre, Komentované správy, Svätá Amerika

Čakáme veľké vyhosťovanie dánskych a americký diplomatov. Vete, v rámci solidarity s našimi partnermi v EÚ. A ešte netrpezlivo očakávame uvalenie sankcií na USA a samozrejme nekompromisné vyhlásenie amerického ministra zahraničných vecí SR Ivana Korčoka o neprípustnosti sledovania európskych partnerov americkými partnermi…aha a aby sme nezabudli, ešte čakáme na nejaké veľké odhalenia amerických špinavostí zo strany ivestigatívneho Bellingcatu…

Na odpočúvaní popredných európskych politikoch sa mali podieľať americká a dánske služby.

Source: Macron a Merkelová žiadajú od Dánska a USA vysvetlenie správ o odpočúvaní

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.