Šéfredaktorka AP žiada vyšetriť izraelský útok na budovu médií.

17. máj. 2021 | Dvojité metre, Komentované správy

…no a prípadné „vyšetrovanie„ prinesie nezvratné dôkazy, že išlo o vysoko selektívny izraelský obranný manéver, na ktorý bola použitá demokratická raketa. Navyše mierumilovná izraelská armáda všetkých prítomných veľmi pekne poprosila hodinu pred týmto demokratickým obranným manévrom, aby boli takí láskaví a vyšli na chvíľočku von. Takže všetko v poriadku….

Izraelská armáda dala novinárom AP a ďalším osobám približne jednu hodinu na evakuáciu budovy.

Source: Šéfredaktorka AP žiada vyšetriť izraelský útok na budovu médií

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.