Únik covidu z labáku je v hre, WHO sa tým zaoberala málo, píšu vedci v magazíne Science.

14. máj. 2021 | 2 roky k pravde, Komentované správy

Hmmm…to bude iste nejaký HOAX. Každý slušný človek predsa dávno vie, že vírus skočil na ľudí na trhu so zvieratami a že s tou podlou verziou o úniku z laboratória prichádzali vždy len opovrhnutiahodní konšpirátori a dezinformátori.

Teória o živočíšnom pôvode vírusu SARS-CoV-2 nie je pravdepodobnejšia, než tá, že pochádza z laboratória. Venovalo sa jej však menej priestoru, tvrdia viacerí vedci. Na…

Source: Únik covidu z labáku je v hre, WHO sa tým zaoberala málo, píšu vedci v magazíne Science

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.