Stovka generálov vo výslužbe napísala Bidenovi otvorený list. Trápia ich voľby i jeho duševné zdravie.

13. máj. 2021 | Nekomentovaný výber, Svätá Amerika

Po Francúzoch adresovali svojmu prezidentovi list aj americkí generáli vo výslužbe. Viac ako 120 z nich sa podpísalo pod odkaz Joeovi Bidenovi. V texte spochybňujú víťazstvo…

Source: Stovka generálov vo výslužbe napísala Bidenovi otvorený list. Trápia ich voľby i jeho duševné zdravie

1 komentár

  1. Ešte, že aspoň tí generáli čo sú už mimo služby majú trochu zdravého rozumu a pozerajú na ten Americký svet zdravým pohľadom a úsudkom.

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.