Klus: Štáty EÚ si musia byť vedomé miery ohrozenia zo strany Ruska.

11. máj. 2021 | Nekomentovaný výber, S entuziazmom k 3. svetovej

Nedávne udalosti z Českej republiky či Bulharska ukazujú, že sme pod nejakou formou ohrozenia, upozorňuje Klus.

Source: Klus: Štáty EÚ si musia byť vedomé miery ohrozenia zo strany Ruska

2 komentáre

  1. Som zvedavý , čo sú to za prelety zo západu na východ v nočných hodinách cez naše územie . Minimálne 5 minút v kuse v pravidelných rozostupoch . Žeby sa Rusi vracali z USA ? To je len zákernosť o nás bez nás. Samozrejme,že to boli amíci smer Ukrajina. A vraj Rusi ohrozujú koho sa pýtam . Polovica Slovákov drží Rusom to je fakt a ja patrím k ním . Američania sú tý , čo násilne zabrali územie akože Ameriky .Vyvraždili milióny domorodých indiánov čo viac povedať každý čo pozná nezmenené svetové dejiny vie kto je ten zlý .

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.