Svetový prieskum: Ľudia považujú USA za väčšiu hrozbu pre demokraciu ako Rusko či Čínu.

6. máj. 2021 | 2 roky k pravde, Komentované správy, Svätá Amerika

Hmmm….to bude iste nejaký HOAX. Každý slušný človek predsa vie, že USA sú najmierumilovnejší štát na svete, ktorý šíri, lásku, dobro, toleranciu a demokraciu…

Spojené štáty ako symbol demokracie? Zvyšok sveta to tak očividne nevidí, ukazuje prieskum vykonaný Alianciou demokratických nadácií. Ide o mimovládnu organizáciu, ktorú v roku 2017 založil bývalý…

Source: Svetový prieskum: Ľudia považujú USA za väčšiu hrozbu pre demokraciu ako Rusko či Čínu

1 komentár

  1. USA vsade donesie vojnu pod ruskom ochrany dobiva uzemia kde si neskor urcuju podmienky. Krajina ktora sa nepodriadi je nepriatel. Myslim si, ze maju najma zaujem o ovladanie krajin kde je nerastne bohatstvo.

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.