Země neomezené blbosti!!!! DOPLNĚNO!!!

5. máj. 2021 | Komentáre, Nekomentovaný výber

Jsou země  prý neomezených možností. Kde  se každý  může  domoci svého snu a  ten se  stává  skutečností..   A pak existují  země, kde  to je všechno naopak!  Kde se vyplatí nemít sny, protože  zej…

Source: Země neomezené blbosti!!!! DOPLNĚNO!!!

1 komentár

  1. Všetko čo sa robí okolo Sputnika V je len preto, aby sa mohol zdiskreditovať. A za týmto účelom bol aj dovezený na Slovensko. Stačilo len nájsť „užitočného blázna“, premiér M., ktorý takúto akciu zrealizuje pod heslom „priviesť Sputnik a spochybniť ho“. Podarilo sa. Asi sa nerátalo, že Rusi vyvinú tiež vakcínu. A čo sa týka tej Európskej liekovej agentúry, pochybujem, že všetky vakcíny prešli riadnym schvaľovacím procesom. Niektorí ani tu dokumentáciu nečítali a „nabúchali“ tam jednoducho pečiatky a bolo vybavené.

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.