Smer podal návrh na odvolanie ministerky Kolíkovej. Blaha: „Kolíková musí ísť. Zvolali sme mimoriadnu schôdzu na jej odvolanie.“ 

5. máj. 2021 | Nekomentovaný výber

Poslanec Ľuboš Blaha (Smer-SD) prostredníctvom sociálnej siete informoval, že podali návrh na odvolanie ministerky spravodlivosti Márii Kolíkovej (Za ľudí)

Source: Smer podal návrh na odvolanie ministerky Kolíkovej. Blaha: „Kolíková musí ísť. Zvolali sme mimoriadnu schôdzu na jej odvolanie“ – Hlavné správy

2 komentáre

  1. Kolíková už iba preto, že vstúpila do strany daňového podvodnika, úžerníka a zlodeja pozemkov, nikdy nemala byť ministerkou spravodlivosti. Už po tomto kroku dokázala svoj podlý charakter.A odhalené jej zlodejiny, sú už vrcholom podlosti.Ukáže sa, ako táto vládna zberba bude bojovať proti korupcii.

  2. Konečne…
    Už pri cause gen Lucansky zlyhala, potom ze referendum o predčasných voľbách nemôže byť, podivná reforma súdnictva a teraz jej podnikateľské aktivity o ktorých vlastne ani nevedela…

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.