V Prezidentskom paláci odovzdali 600.000 podpisov za referendum.

3. máj. 2021 | Nekomentovaný výber

Viac ako 600.000 podpisov za vyhlásenie referenda o predčasných voľbách v pondelok odovzdal petičný výbor v Prezidentskom paláci

Source: V Prezidentskom paláci odovzdali 600.000 podpisov za referendum-

1 komentár

  1. Tak už sa teším na to čo vymyslia. Ponechajú aby sa referendum konalo, alebo to dajú nakoniec predsa len na ústavný súd? Čo si asi tak vymyslia ako dôvod ak tak urobia? Pritom všetci už vieme, že jedno takéto referendum na Slovensku už prebehlo. Vyhlásil ho vtedy prezident Schuster, ak ma ešte pamäť neklame.

    Odpoveda

Odosla komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.