Prieskum: Až 58 percent Francúzov podporuje generálov, ktorí navrhujú prebratie moci

1. máj. 2021 | Migračná cunami, Nekomentovaný výber, Progresívny rováš

Viac ako polovica Francúzov podporuje dôstojníkov a vojakov, ktorí nedávno v otvorenom liste varovali pred rozkladom krajiny pod vplyvom „istého antirasizmu“ a islamizmu.

Source: Prieskum: Až 58 percent Francúzov podporuje generálov, ktorí navrhujú prebratie moci

2 komentáre

  1. Každého za vlastizradu a podieľaní sa na genocíde postaviť pred vojensky súd a čo najskôr ‼️

  2. To stejný třeba udělat v ČR a SR. Zbavit se všech posluhovačů fašistické EU a NATO! Dejte mě zbraň a proti vlastizradcům půjdu v první linii! Každý národ má právo na seba určení, své tradice a ochranu detictvi svých předků.

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.