Podozriví z prípravy atentátu na Lukašenka sa priznali.

29. apr. 2021 | 2 roky k pravde, Dvojité metre, Globálna oligarchia, Komentované správy, Mainstreamová médiokracia

Počujete to ohlušujúce mainstreamové ticho? To ticho našich eurohodnotových a proatlantických politikov, to ticho kadejakých mimovládok, ktoré inak napríklad v prípade takého Navaľného veľmi bedlivo bdejú nad „spravodlivosťou„? Ticho. Nikto nič…možno tak nanajvýš jedna agentúrna správička kdesi na spodku stránky…tak aby sa nepovedalo. Proste…ticho.

Bieloruský Výbor štátnej bezpečnosti (KGB) obvinil štyri osoby zo sprisahania s cieľom chopiť sa moci protiústavným spôsobom.

Source: Podozriví z prípravy atentátu na Lukašenka sa priznali

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.