Najsmrteľnejšia teroristická hrozba vychádza z belošskej nadvlády, povedal Biden v prvom prejave v Kongrese.

29. apr. 2021 | Komentované správy, Ľudsko-právna totalita, Plazivá totailta, Plazivé odnárodňovanie, Progresívny rováš, Svätá Amerika

Jedno treba Bidenovi uznať. Pokiaľ hovorí o belošskom rasizme vo vzťahu k jeho rodným Spojeným štátom americkým, v takom prípade mu nebudeme oponovať. USA majú skutočne toho na rováši dosť. Nielen černosi, ale aj takí Indiáni o tom iste vedia svoje.

Americký prezident Joe Biden mal svoj prvý prejav na spoločnom zasadnutí oboch komôr amerického Kongresu. Zaznel pri príležitosti prvých sto dní v úrade. Biden chválil…

Source: Najsmrteľnejšia teroristická hrozba vychádza z belošskej nadvlády, povedal Biden v prvom prejave v Kongrese

1 komentár

  1. Černošská nadvláda na ktorej sa pracuje už bude OK?

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.