EÚ sa k Erdoganovi správa ako európske mocnosti k Hitlerovi, píše arabský intelektuál.

21. apr. 2021 | Alternatívne fakty, Dvojité metre, Komentované správy

To sú také tie zvláštnosti, kedy Európskej únii veľmi leží na srdci osud Ukrajiny, ale to, že turecký prezident Erdogan vojensky obsadil a teda nelegálne okupuje časť Sýrie, to si akosi doteraz v Bruseli všimnúť nestihli. Vlastne nie zvláštnosti. Sú to klasické dvojaké metre, ktorými je náš pokrytecký západ prerastený ako rakovinou…

EÚ sa postavila na stranu Turecka proti Taliansku a na stranu Iránu proti Izraelu. K tureckému prezidentovi sa správa ako európske mocnosti k Hitlerovi v…

Source: EÚ sa k Erdoganovi správa ako európske mocnosti k Hitlerovi, píše arabský intelektuál

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.