Hamáček chystá trestní oznámení kvůli informacím o ruském angažmá ve Vrběticích. Policie zasahovala u ambasády.

18. apr. 2021 | Nekomentovaný výber

Policie po noci následující po oznámení vládních špiček o ruském zapojení do výbuchů munice ve Vrběticích zadržela sedm lidí, kteří potřísnili zdi ruského velvyslanectví kečupem. Podle Deníku N také policisté dostanou trestní oznámení od vicepremiéra a pověřeného ministra zahraničí Jana Hamáčka (ČSSD). Ten podání oznámení avizoval, když se dozvěděl, že bývalý ministr zahraničí a jeho vnitrostranický rival Tomáš Petříček (ČSSD) řekl, že o odhalení ohledně Vrbětic věděl již před svým odvoláním z funkce, k němuž došlo minulé pondělí.

Source: Hamáček chystá trestní oznámení kvůli informacím o ruském angažmá ve Vrběticích. Policie zasahovala u ambasády

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.