Musejí odejít ze země. Turecké úřady vyhošťují cizince, kteří se hlásí k protestantské církvi.

16. apr. 2021 | Dvojité metre, Komentované správy

Americký minister zahraničných vecí SR Ivan Korčok už pripravuje so spojencami spoločné nekompromisné vyhlásenie, prezidentka  Čaputová pripravuje tlačovú besedu na ktorej vyjadrí svoje znepokojenie, Klus píše pobúrený status na FB o ohrození demokracie a našich európskych hodnôt, USA pripravujú balík sankcií, ľudskoprávne organizácie hromžia…

Jáááááj prepáčte nevšimli sme si…Mysleli sme si že je reč o Rusku, až potom sme si všimli, že sa tejto aktuálnej špinavosti voči náboženským menšinám dopúšťa náš neochvejný aliančný partner Turecko. Tak potom nič. Berieme späť. Všetko je OK. Tlačovky, vyhlásenia, sankcie, či hromženia nebudú….lebo Turecko je ostrov stability.

V Turecku výrazně přibylo případů vyhoštění cizinců z řad protestantské církve. Často lidí, kteří v zemi žijí dlouhodobě. K deportacím úřady sahají na základě obvinění z ohrožení národní bezpečnosti. Zástupci komunity to odmítají a mluví o porušování práva na svobodu vyznání.

Source: Musejí odejít ze země. Turecké úřady vyhošťují cizince, kteří se hlásí k protestantské církvi

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.