Riaditeľku ŠÚKL Zuzanu Baťovú navrhli oceniť medailou: „Je vzorom pre budúce generácie farmaceutov.“

12. apr. 2021 | Dvojité metre, Komentované správy, Koronavírus

Len taká drobná  otázočka: „A to ocenenie dostane šéfka ŠÚKLU Zuzana Baťová ešte predtým ako nám predloží dôkazy na základe ktorých ústav vyslovil vážne tvrdenie, že vakcíny Sputnik spája v 40-tich krajinách /v ktorých sa používa/ len ich názov? Alebo dostane ocenenie až po predložení dôkazov pre tieto mimoriadne vážne obvinenia voči Rusku? Alebo sa už na dôkazy nie je slušné pýtať…?

Dekan Farmaceutickej fakulty Univerzity Komenského Ján Klimas navrhol oceniť riaditeľku ŠÚKL Zuzanu Baťovú

Source: Riaditeľku ŠÚKL Zuzanu Baťovú navrhli oceniť medailou

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.