Flash -německý ministr zdravotnictví plánuje bilaterální smlouvu o nákupu vakciny Sputnik V.

8. apr. 2021 | Dvojité metre, Komentované správy, Koronavírus

Americký minister zahraničných vecí SR s rusky znejúcim menom posiela odkaz do Nemecka, pretože oni tam tí Nemci sú strašne naivní. Oni ešte furt nevedia to, čo naši bojovníci proti hybridným hrozbám už dávno odhalili….

Zatímco  slovo SputnikV  se  v českých politických a mediálních kruzích  stalo v lepším případě  prohibitivním ,  v  tom horším a bohužel běžnějším- sprostým a něž si ti jedině  a vždycky  správní …

Source: Flash -německý ministr zdravotnictví plánuje bilaterální smlouvu o nákupu vakciny Sputnik V

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.