EXKLUZÍVNE Slovensko má poriadny malér: Sputniky máme okamžite odovzdať Maďarom, neminú nás ani sankcie!

8. apr. 2021 | Komentované správy, Nekomentovaný výber

Keď je geopolitika napriek ťažkým časom dôležitejšia ako životy a zdravie ľudí, dopadá to potom takto.

Dúfajme, že si to Korčokovia, Valáškovia, Čaputové, Remišové či Baťové užívajú. Odrazili ste hrdinne zákerný Putinov útok jeho hybridnou zbraňou. Ostáva už len dúfať, že si toto vaše „hrdinstvo„ ľudia zapamätajú a vyvodia z toho patričné dôsledky….

A aby sme nezabudli na Matoviča. Pokiaľ by skutočne chcel očkovať ľudí na Slovensku ruskou vakcínou SputnikV, tak by sa tak proste udialo. Toto rozhodnutie bolo v jeho rukách, respektíve v rukách jeho ministra zdravotníctva Mareka Krajčiho. Maďarský premiér Viktor Orbán, po dovoze ruských vakcín okamžite konal a rozbehla sa vakcinácia. Matovič nechal ruskú vakcínu ležať v skladoch v Šarišských Michaľanoch…

 

Vyzerá to tak, že po dnešnom dni sa v otázke ruského Sputnika V odhalil ešte väčší problém. Okrem toho, že ho musíme vrátiť, čo potvrdil aj expremiér Igor Matovič (OĽaNO), budeme mať na krku aj sankciu.

Source: EXKLUZÍVNE Slovensko má poriadny malér: Sputniky máme okamžite odovzdať Maďarom, neminú nás ani sankcie!

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.