EMA: Krvné zrazeniny by mali byť vedené ako vedľajšie účinky AstraZenecy.

7. apr. 2021 | Dvojité metre, Komentované správy, Koronavírus

Hmmm….čiže to s tými krvnými zrazeninami nebol opäť raz HOAX, ale pravda…potvrdila samotná veľkolepá EMA. Očividne sa to už ďalej tutlať nedalo.  Hmmm…ako je to len možné, že takej ohromnej  liekovej  autorite, akou je Európska lieková agentúra, mohla takáto vec uniknúť? Veď predsa EMA je tak extrémne opatrná a každú jednu vakcínu podrobí veľmi podrobnému skúmaniu, tak ako to vidíme  pri ruskej vakcíne SputnikV. Či nie?

EMA zverejnila stanovisko ku krvným zrazeninám súvisiacich s vakcínou AstraZenecy.

Source: EMA: Krvné zrazeniny by mali byť vedené ako vedľajšie účinky AstraZenecy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.