Nemeckí vedci zistili príčinu vzniku krvných zrazenín po očkovaní.

19. mar. 2021 | Komentované správy, Koronavírus

Zdroj obrázka:

No, takže po nórskych vedcoch, tu už mame aj vedcov nemeckých, ktorí tvrdia, že vakcína od spoločnosti Astra Zeneca u niektorých ľudí krvné zrazeniny spôsobuje. Presne tak ako to popísali už nórski vedci, aj tí nemeckí potvrdzujú, že u niektorých ľudí spúšťa táto vakcína obrannú reakciu organizmu, typickú pri hojení rán. Po podaní očkovacej látky sa u niektorých spustil mechanizmus, ktorý aktivuje tvorbu krvných doštičiek, čo môže následne viesť k vytvoreniu zrazenín v mozgu.

Pripomeňme, že Európska lieková agentúra /o ktorej meno a povesť sa teraz hrá/…tvrdí, že očkovacia látka od spoločnosti AstraZeneca nijakým spôsobom nezvyšuje riziko vzniku krvných zrazenín.

Nemeckí vedci zistili príčinu vzniku krvných zrazenín po očkovaní. 1

Nemeckí vedci z Greifswaldskej univerzity údajne zistili príčinu vzniku krvných zrazenín v mozgu, ktoré sa objavili u niektorých ľudí zaočkovaných proti koronavírusu vakcínou od firmy AstraZeneca. Táto očkovacia látka podľa nich spúšťa u niektorých ľudí v organizme obrannú reakciu, typickú pri hojení rán.

Source: Nemeckí vedci zistili príčinu vzniku krvných zrazenín po očkovaní

0 komentárov

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme