Výjimku Sputniku neudělím, řekl Blatný poslancům, kteří se přeli o vakcíny.

10. mar. 2021 | Komentované správy, Koronavírus

Prepáčte pán Blatný…len taká drobná nepodstatná otázočka..už vám niekto povedal, že vy v ČR ste na tom úplne najhoršie na celom svete pokiaľ ide o kovid? Prepáčte, my sa vám samozrejme nesmejme a a nežartujeme, nakoniec my na Slovensku sme hneď za vami, len teda, že či viete aká je u vás situácia? Jáááj prepáčte,,,už nám to docvaklo. Aj u vás v ČR má geopolitka u niektorých poslancov prednosť pred životmi a zdravím ľudí. Akosi sme na to pozabudli. OK. Nenechajte sa rušiť…  .

Jen několik hodin poté, kdy prezident Miloš Zeman zaútočil na ministra zdravotnictví Jana Blatného a ministra zahraničí Tomáše Petříčka a vynucoval si od premiéra Andreje Babiše návrh na jejich odvolání, se poslanci přeli o očkování, vakcínách a zejména o ruskou Sputnik V, které odmítá dá Blatný k Zemanově nelibosti výjimku.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-informace-vlady-o-strategii-ockovovani-a-dostupnych-vakcinach.A210310_174320_domaci_kop

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.