Výjimku Sputniku neudělím, řekl Blatný poslancům, kteří se přeli o vakcíny.

10. mar. 2021 | Komentované správy, Koronavírus

Zdroj obrázka:

Prepáčte pán Blatný…len taká drobná nepodstatná otázočka..už vám niekto povedal, že vy v ČR ste na tom úplne najhoršie na celom svete pokiaľ ide o kovid? Prepáčte, my sa vám samozrejme nesmejme a a nežartujeme, nakoniec my na Slovensku sme hneď za vami, len teda, že či viete aká je u vás situácia? Jáááj prepáčte,,,už nám to docvaklo. Aj u vás v ČR má geopolitka u niektorých poslancov prednosť pred životmi a zdravím ľudí. Akosi sme na to pozabudli. OK. Nenechajte sa rušiť…  .

Výjimku Sputniku neudělím, řekl Blatný poslancům, kteří se přeli o vakcíny. 1

Jen několik hodin poté, kdy prezident Miloš Zeman zaútočil na ministra zdravotnictví Jana Blatného a ministra zahraničí Tomáše Petříčka a vynucoval si od premiéra Andreje Babiše návrh na jejich odvolání, se poslanci přeli o očkování, vakcínách a zejména o ruskou Sputnik V, které odmítá dá Blatný k Zemanově nelibosti výjimku.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/snemovna-informace-vlady-o-strategii-ockovovani-a-dostupnych-vakcinach.A210310_174320_domaci_kop

0 komentárov

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme
Otázka do štúdia
  • studio@slobodnyvysieac.sk
  • juh@slobodnyvysielac.sk
  • cb@slobodnyvysielac.sk