Vakcína SOBERANA-02 vyvíjaná Kubou vstúpila do tretej fázy testovania.

5. mar. 2021 | Komentované správy, Koronavírus

Hmmm….tak ako? Kto je na tom lepšie? To bohaté Slovensko /v porovnaní s Kubou/, ktoré sa hrdí tým, že je súčasťou vyspelej západnej kultúry a členom prestížneho klubu pod názvom Európska únia? Alebo tá chudobná,. americkými sankciami sužovaná Kuba? My – kto s natrčenými rukami čaká na to, kto nám hodí nejakú vakcínu /okrem ruskej samozrejme – tú prirodzene odmietame, veď sme súčasť vyspelého západu/, alebo Kuba, ktorá si ju dokáže vyrobiť sama? My, ktorí sme skončili ako najhoršia krajina NA SVETE postihnutá koronavírusom, alebo Kuba, ktorá má raz toľko obyvateľov ako Slovensko, ale pritom len 336 úmrtí na koronavírus? Nám zomrelo doteraz 7560 ľudí a ďalší každým dňom pribúdajú. Čo sa to s nami stalo? Nuž, odpoveď na túto otázku je hrôzostrašná. Stali sme sa kolóniou západu…a dnes len žneme dôsledky tejto skutočnosti. A hrozné povedať, nájdu sa takí a je ich dosť, ktorí tomu tlieskajú a tešia sa z toho. A čo je úplne najstrašnejšie…najnovšie sme zistili, že tlieskajú už aj tomu, keď naši prozápadní politici nadradia geopolitiku nad ľudské životy a zdravie.

 

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.