Lieková agentúra EMA spustila proces preskúmavania vakcíny Sputnik V.

4. mar. 2021 | Komentované správy, Koronavírus

A teraz pointa. Lieková agentúra púšťa vakcíny na trh až po priebežnom hodnotením teda takzvanom rolling review, ktoré práve Lieková agentúra spustila. A teraz pozor! Ako uvádza Eduard Chmelár: „Súhlas na priebežné hodnotenie  teda rolling review musia dať orgány Liekovej agentúry vopred, aby výrobca mohol žiadosť o začiatok tohto procesu vôbec podať. Keďže tak Európska lieková agentúra doteraz neurobila, ďalšia aktivita nebola na strane Ruska, ale na strane liekovej agentúry.

Takže si to povieme na rovinu. Ak vám doteraz Korčokovia, Valáškovia, Čaputové, či Schutzovia tvrdili, že Rusko z nejakého prazvláštneho dôvodu nechce svoju vakcínu registrovať v Liekovej agentúre, tak vám sproste klamali do očí. Všetko totiž stálo na Liekovej agentúra EÚ /EMA/ ktorá až dnes spustila priebežné hodnotenie teda takzvaný rolling review, hoci žiadosť od Ruska na takéto priebežné hodnotenie mala na stole už dlhší čas.

Viete čo je Katastra. Tento status amerického ministra zahraničných vecí SR Ivana Korčoka: „Vítam tento krok vzhľadom na to, že som to opakovane žiadal od ruského výrobcu, ako aj od Európskej únie (EÚ), aby boli rozptýlené akékoľvek pochybnosti v súvislosti s poskytovaním tejto vakcíny v EÚ.“

 

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.