Zrada partnerov, služba Rusom. Naď to schytáva od generála Macka či Bránika.

3. mar. 2021 | Igorov Cirkus, Komentované správy, Koronavírus

Rusofóbny cirkus pokračuje….pukance dochádzajú. nemožné sa stáva skutočnosťou. Proamerický jastrab, hviezda politicko mimoivládneho neba a oddaný rusofób Jaro dostáva ťažký preplesk od vlastných rusofóbov. A aktuálne čelí ich hnevu, lebo vraj asistoval pri zrade našich amerických…pardon…ehm…spojencov. Chudák Jaro…tak sa snažil. Robil všetko preto, aby boli páni za oceánom spokojní. No ale chcel potešiť aj svojho slovenského pána…a zabudol pritom, že na dvoch stoličkách sa sedí ťažko.

No nič…cirkus pokračuje, vážme si tento výnimočný čas. Protiruská tlupa, ktorá zašla najnovšie tak ďaleko, že geopolitiku nadradila nad ľudské životy a zdravie sa nám naplno odkopala a odkrýva karty. To je vzácny jav….

 

 

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.