Prezidentka: Použitie Sputnika V nie je prejavom odvahy.

2. mar. 2021 | Dvojité metre, Komentované správy, Svätá Zuzana

Pani prezidentka má samozrejme pravdu. Po prvé…nákup Sputnika naozaj nie je odvahou a ani by nikdy nemal byť. Mal by to byť nákup ako každý iný v ťažkých čosoch pandemických.

A po druhé…nákup Sputnika naozaj nie je žiadna odvaha. Skutočná odvaha je to, keď napríklad taký senior s cukrovkou, kľučkuje ako vie, aby sa udržal pri živote, kým dorazia tie dobré západné a demokratické vakcíny, ktoré tu už mimochodom mali byť a nie sú. Byť seniorom s chronickými chorobami na Slovensku v súčasnej situácii…to je odvaha!

 

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.