Dianie v strane Za ľudí. Je tu riziko rozpadu koalície, musíme prijať zásadné rozhodnutie, tvrdí Remišová.

2. mar. 2021 | Komentované správy, Koronavírus

Sranda sledovať týchto rusofóbov. Po tom ako sa tu vyplakali včera všetky hviezdy proamerického neba na Slovensku, tak sa najnovšie o zem hodila Veronika zo Za ľudí. Ona akože proti ruskej vakcíne  SpoutnikV naozaj nič nemá. Jej naozaj nevadí že je vakcína z Ruska. Jej vadí že na ňu nemáme štempel. Ale vraj keď si to vezme Matovič s Krajčím na vlastné triko tak OK. No tak si to teda na to vlastné triko vzali a SputnikV včera pristal na Slovensku. No a čuduj sa svete….Veronika zrazu hovorí o možnom rozpade vládnej koalície. A zase…to nie ona chce…to chcú členovia…

No a teraz čosi vážne. Veríme že sa Veronika a spol. rozhodnú správne a toto ročné trápenie konečne ukončia. Je to katastrofa kam ste to vy pani Remišová a spol. dopracovali.

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.