Dianie v strane Za ľudí. Je tu riziko rozpadu koalície, musíme prijať zásadné rozhodnutie, tvrdí Remišová.

2. mar. 2021 | Komentované správy, Koronavírus

Sranda sledovať týchto rusofóbov. Po tom ako sa tu vyplakali včera všetky hviezdy proamerického neba na Slovensku, tak sa najnovšie o zem hodila Veronika zo Za ľudí. Ona akože proti ruskej vakcíne  SpoutnikV naozaj nič nemá. Jej naozaj nevadí že je vakcína z Ruska. Jej vadí že na ňu nemáme štempel. Ale vraj keď si to vezme Matovič s Krajčím na vlastné triko tak OK. No tak si to teda na to vlastné triko vzali a SputnikV včera pristal na Slovensku. No a čuduj sa svete….Veronika zrazu hovorí o možnom rozpade vládnej koalície. A zase…to nie ona chce…to chcú členovia…

No a teraz čosi vážne. Veríme že sa Veronika a spol. rozhodnú správne a toto ročné trápenie konečne ukončia. Je to katastrofa kam ste to vy pani Remišová a spol. dopracovali.

Dianie v strane Za ľudí. Je tu riziko rozpadu koalície, musíme prijať zásadné rozhodnutie, tvrdí Remišová. 1

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme