Morawiecki chce, aby sa farmaceutické spoločnosti podelili o patenty.

26. feb. 2021 | Komentované správy, Koronavírus

To je strašne niečo. Čo si to ten Poliak dovoľuje? Ako len môže šíriť také neuveriteľné HOAXY keď tvrdí: „Zdravie a životy našich občanov sú príliš dôležité na to, aby sme ich obetovali v prospech lepších ziskov niekoľkých firiem.“ To je príšerný HOAX…každý slušný občan EÚ predsa vie, že farmafirmy tu nie sú preto aby zarábali miliardy, ale preto aby zachraňovali ľudské životy….:-)

 

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.