M. Klus: Rakúsko, Poľsko a Maďarsko sú pripravené pomôcť SR.

18. feb. 2021 | Igorov Cirkus, Komentované správy, Koronavírus

Takže takto sme vážení dopadli pod vedením vlády Igora Matoviča. Z krajiny, ktorá bola na tom najlepšie, sme to dopracovali na krajinu, ktorej teraz musia prísť na pomoc tí, ktorí sami majú veľké problémy. A kto za to môže? Nuž  predsa nové mutácie vírusu, nezodpovední ľudia, dezinformátori, Rusko, a tak ďalej. Len nie vláda Igora Matoviča. Tá jediná nie. Tá zostrojila skvelú jadrovú zbraň proti kovidu vo forme plošného testovania, spustila nové SNP, ale všetko bola napokon márnosť nad márnosť, lebo len nevďačný, konšpirátormi a Ruskom oblbnutý ľud, si neváži tú obrovskú starostlivosť, lásku a obetavosť, ktorou nás zahrňuje deň čo deň naša vláda odborníkov.

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.