M. Klus: Rakúsko, Poľsko a Maďarsko sú pripravené pomôcť SR.

18. feb. 2021 | Igorov Cirkus, Komentované správy, Koronavírus

Takže takto sme vážení dopadli pod vedením vlády Igora Matoviča. Z krajiny, ktorá bola na tom najlepšie, sme to dopracovali na krajinu, ktorej teraz musia prísť na pomoc tí, ktorí sami majú veľké problémy. A kto za to môže? Nuž  predsa nové mutácie vírusu, nezodpovední ľudia, dezinformátori, Rusko, a tak ďalej. Len nie vláda Igora Matoviča. Tá jediná nie. Tá zostrojila skvelú jadrovú zbraň proti kovidu vo forme plošného testovania, spustila nové SNP, ale všetko bola napokon márnosť nad márnosť, lebo len nevďačný, konšpirátormi a Ruskom oblbnutý ľud, si neváži tú obrovskú starostlivosť, lásku a obetavosť, ktorou nás zahrňuje deň čo deň naša vláda odborníkov.

M. Klus: Rakúsko, Poľsko a Maďarsko sú pripravené pomôcť SR. 1

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme