Korčok: EK by mala žiadať podklady umožňujúce schváliť Sputnik V.

17. feb. 2021 | Dvojité metre, Komentované správy, Koronavírus

Americký minister zahraničných vecí SR Ivan Korčok najnovšie tvrdí, že:  „Neodmietam Sputnik preto, lebo je to ruská vakcína. Mám však výhrady voči tomu, že sa má dostať do členských štátov bez schválenia Európskej liekovej agentúry.“

No, takže Korčok nie je rusofób, on je skrátka len techokrat :-). Horí mu dom, ale on nebude hasiť, kým mu nedajú štempel na hasiaci prístroj. Američan Korčok je proste zásadový. Mimochodom štemple mu nejaké dodali na nejaké západné Astra-Zenecové hasiace prístroje, tie síce poriadne nefungujú, ale Korčok je rád, lebo má hasiaci prístroj certifikovaný, čo tam potom že poriadne nehasí. On je proste technokrat, ktorý myslí na dobro ľudí v tom dome, a preto hasiť nebude skôr kým nebude mať tú povestnú pečiatku na hasiacom prístroji.

No a teraz sranda cez slzy bokom. Pravda je taká, že Slovensko vôbec nemusí čakať na nejaké odobrenie ruskej vakcíny Európskou liekovou agentúrou.  Nemusíe čakať na žiaden štempel od európskej liekovej agentúry. Pretože každý členský štát Európskej únie je oprávnený SAMOSTATNE UZTVÁRAŤ ZMLUVY O NÁKUPE VAKCÍN od jednotlivých výrobcov. Tak ako to urobili Maďari, tak ako sa to chystajú urobiť Chorváti, tak ako to urobilo už nejakých 26 krajín sveta.

Pamätajte si ľudí ako Korčok. On a jemu podobní politici totiž nadradili geopolitiku nad vaše životy a vaše zdravie v tejto bezprecedentnej situácii…

Korčok: EK by mala žiadať podklady umožňujúce schváliť Sputnik V. 1

 

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme