Matovič predpovedá tisícky nových obetí. Pre sabotáž a ‚bludárov‘.

15. feb. 2021 | Igorov Cirkus, Komentované správy, Koronavírus

Len si to skúste predstaviť, čo by Matovič stváral, keby to celé s kovidom bolo naopak. Žeby sa za šéfovania Fica, alebo Pellegriniho, stalo Slovensko krajinou, v ktorej celosvetovo zomiera najviac ľudí s kovidom, na počet obyvateľov. Toto prvensto sa Slovensku podarilo za Matovičovej vlády. Matovič vraví, že on za to nemôže, že to všetko majú na svedomí nezodpovední ľudia.  A teraz si predstavte, keby sa toto dialo v čase, keby bol pri moci SMER…čo by Matovič hovoril? Či by to tiež hádzal na plecia nezodpovedných občanov, alebo by na každej jednej tlačovke obviňoval za nezvládnutú situáciu Fica a spol.?

Matovič predpovedá tisícky nových obetí. Pre sabotáž a 'bludárov'. 1 Igor

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme