Roman Michelko: Tragická samovražda „kajúcnika“ Františka Böhma

14. feb. 2021 | Nekomentovaný výber

Ako je nastavený systém vyšetrovania na Slovensku? Ako je možné, že v krátkom čase máme jednu údajnú samovraždu generála Milana Lučanského, jednu nedokonanú Moniky Jankovskej a jednu dokonanú samovraždu Františka Böhma? Ako je toto možné? Aké metódy používajú vyšetrovatelia? Sme ešte civilizovaný štát, ak sa niečo také toleruje? Čo robí opozícia? Ako je možné, že ministerka spravodlivosti Mária Kolíkova ešte ani raz nečelila odvolávaniu? Zdá sa, že takmer všetky obvinenia stoja na tvrdeniach „kajúcnikov“. Bez nich by sa zrejme obvinenia úplne zrútili. No a keď kajúcnici nevedia dodať dostatočné dôkazy, dostávajú sa pod obrovský psychický nátlak, ktorému nedokážu odolať. Dokedy budeme tolerovať takúto nepríčetnú šikanu zo strany vyšetrovateľov? Prečo dozorujúci prokurátor v prípade generála Lučanského nedovolil Lučanskému ani fotografiu jeho dcéry? Ako by mohol nejako ovplyvniť vyšetrovanie! A prečo nemohol nebohý generál Lučanský zavolať po známom incidente manželke? Aké ďalšie „gestapácke“ metódy ma súčasná kamarila ešte v talóne?
Koalícia sa extrémne bojí ľudí, voličov. Snaha zneužiť Slovenskú poštu je absolútnym výkrikom zúfalstva. Hrubo sa porušuje petičné právo, ľudia sú zastrašovaní a Slovenská pošta negarantuje doručenie petičných hárkov. Dokáže selektívne neplniť platenú službu a stáva sa nástrojom tých najskompromitovanejších politických síl.
Spor Lucia Ďuriš Nicholsonová – Veronika Remišová je nateraz zmrazený. Je síce pravda, že v tejto chvíli sme o tú povestnú miliardu ešte neprišli, ale s pravdepodobnosťou hraničiacou s istotou o ňu prídeme v roku 2023, respektíve dovtedy určite celú miliardu nedočerpáme . Vtom má pravdu Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá sa za svoje tvrdenie pravdepodobne v roku 2023 nebude musieť Veronike Remišovej ospravedlňovať. Richard Sulík ju však podľa nej dostatočne nepodržal, keď sa za jej tlačovku na koaličnej rade ospravedlnil a to ju viedlo k tomu, že zo SaS odchádza. V poriadku. Plakať pre to asi veľa ľudí nebude.
Poslanec Martin Čepček dostal trojmesačné vylúčenie z poslaneckého klubu OĽANO. Prečo? Pretože konal ako nezávislá osobnosť. Dával poslanecké návrhy, ktoré korešpondovali s jeho pro-life názormi. Zdá sa, že držať sa svojich hodnôt je pre členstvo v dnešnej koalícii absolútne K.O. Na to, aby sa stal poslancom, mu stačilo zopár videí, nikto ho nepoznal, tak sa trocha prerátali. Ukazuje sa, že to predsa len nebude ďalší Jozef Pročko či Romana Tabak. Usvedčuje falošných kresťanov Annu Záborskú či Richarda Vašečku z pokrytectva a zároveň je najvyšší čas, aby z koalície definitívne odišiel. Ak by sa po troch mesiacoch vrátil, absolútne by poprel sám seba a stal by sa smiešnym.
Agentúra AKO zverejnila prieskum, v ktorom má ĽS Naše Slovensko 3,8 percenta. Tým jasne dokázala, že nie je agentúrou, ktorá mienku vo verejnosti skúma, ale že je to agentúra, ktorá sa snaží novú realitu vytvárať. Jej doterajšie aktivity boli pochybné, ale týmto prerazila aj to najhlbšie dno. Takýto výsledok by bol ako tak vysvetliteľný, ak by už Milan Uhrík a Milan Mazurek ohlásili nový subjekt a ten by figuroval v prieskumoch, takto je to však bohapusté zavádzanie. Ale aspoň dobre vieme, ako máme „čítať“ výsledky tejto „prieskumnej“ agentúry.

Finančne podporiť môžte publikované videá príspevkom na účet:
SK92 7500 0000 0003 2623 8393,

alebo pomocou služby Patreon:
https://www.patreon.com/romanmichelko​

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme