Premiér odkázal svojim kritikom, ktorí „trpia pocitom morálnej nadradenosti“, že Covid-automat je „čistokrvné dielo“ odborníkov a vedcov.

11. feb. 2021 | Igorov Cirkus, Komentované správy

To je taká typická Matovičovina. Vysníval si plošné testovanie, z ktorého urobil jadrovú zbraň na covid. Z každého kto sa nezúčastnil jeho SNP /rozumej Slovenského národného premorenia/, urobil nezodpovedné indivíduum. No a teraz keď začina byť stále očividnejšie že plošné testovanie bolo viac zbožným prianím premiéra, ako reálnym prínosom, tak Matovič proste prehodí výhybku a začne okydávať vedcov pre ich Kovid automat. Pán Matovič, najskôr by bolo fajn uzavrieť celú tú záležitosť s jadrovou zbraňou na kovid aj s vašim patričným vyvodením zodpovednosti a potom sa poďme baviť o nejakom kovid automate a vedcoch.

Premiér odkázal svojim kritikom, ktorí "trpia pocitom morálnej nadradenosti", že Covid-automat je "čistokrvné dielo" odborníkov a vedcov. 1

 

0 komentárov

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme