Ľudí vyliečených z covidu zadržiava Čína týždne v nemocniciach.

11. feb. 2021 | Komentované správy, Koronavírus

V tejto pseudodemokratickej Hlave XX sa stratí nejeden rozmýšľajúci tvor.

Tak Nemecko najnovšie varuje svojich občanov pred cestou do Číny, lebo vraj sú tam ľudia vystavení KRUTÝM OPATRENIAM V BOJI PROTI KORONAVÍRUSU. No a teraz čo sú tie KRUTÉ OPATRENIA? Nuž, čínske nemocnice si vás aj po prekonaní choroby ponechajú naďalej niekoľko týždňov v nemocnici a podrobujú vás rozsiahlym prehliadkam. Hmmm….toľká krutosť.

To my na tom našom demokratickom západe, najmä v mekke demokracia v USA máme samozrejme lepšie vyriešené. Tam vás nikto žiadnym takýmto krutostiam podrobovať nebude. Ak nemáte zaplatené zdravotné poistenie tak sa týmto krutostiam vyhnete úplne. Ani len ku krutému lekárovi sa poriadne nedostanete a na kruté niekoľkotýždňové nemocničné porstredie a nejaké ešte krutejšie lekárske prehliadky môžete zabudnúť úplne.

A teraz trochu vážne. Naša ohromne vyspelá západná európska spoločnosť, ktorá v boji s koronavírusom zlyháva na plnej čiare, tá naša spoločnosť ktorá už niekoľko mesiacov behá ako bezhlavé kura po dvore a nevie si rady, by najlepšie urobila, keby nehovorila vôbec nič, pretože tieto jej pokrytecké táraniny začínajú byť už do neba volajúce.

Ľudí vyliečených z covidu zadržiava Čína týždne v nemocniciach. 1

Source: Ľudí vyliečených z covidu zadržiava Čína týždne v nemocniciach

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme