Maďari a Srbi stavili na východ, inšpirujú tým zvyšok Európy.

8. feb. 2021 | Komentované správy

Žiaľ treba si to už povedať dostatočne nahlas. Slovensko momentálne nevedú politici, ktorí majú na zreteli dobro svojho národa, ale sú to len obyčajní lokaji cudzích záujmov, ktorí odčítavajú svojim pánom za oceánom a v Bruseli z pier. V takej krajine a s takými pseudopolitikmi je potom logickým dôsledkom, že geopolitika má prednosť pred všetkým ostatným. Pred zdravím, pred životmi, pred mierom…. Slovensko aktuálne nemá zvrchovanú politiku. Maďarom môžeme len ticho závidieť ich premiéra, ktorý dokážte konať aj v rozpore s príkazmi z Bruselu, ak idú tieto príkazy a odporúčania proti občanom jeho krajiny. Dnes musia Maďari a Srbi ukazovať svetu, že existujú štyri svetové strany, pretože Slovensko…hrozné povedať…na takéto čosi za súčasnej vlády nemá „odvahu„ a ani chuť….

Maďari a Srbi stavili na východ, inšpirujú tým zvyšok Európy. 1

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme