Premiér nevylúčil, že by sa v SR mohla vyrábať vakcína SputnikV.

6. feb. 2021 | Igorov Cirkus, Komentované správy, Koronavírus

Matovič povedal, že geopolitické záujmy nechce povyšovať nad záujmy ľudí…

Toto jeho ohromne „odvážne„ vyjadrenie má len jeden háčik. Hovorí to až vtedy, keď mu už za to nič nehrozí, pretože už jeho páni v Nemecku a Bruseli povedali, že Sputnik z nie je FUJ. Tak, keď už oni povedali že nie je fuj, tak sa premiér Matovič nafúkol do nadrozmernej veľkosti a zvrchovane zakričal do sveta, že predsa geopolitika nemôže byť nadradená nad záujmy ľudí. Akurát že doteraz to tak presne robil, že geopolitiku nadraďoval nad záujmy občanov vlastnej krajiny, pretože komplet celá slovenská vláda má už tradične zrazené podpätky, odčítava z pier svojich pánov a čaká len na to, kedy oni niečo dovolia, alebo zakážu. Nie,… Slovensko pod vedením súčasnej vlády nie je ani len náznakom zvrchovanou krajinou. Môžeme len ticho závidieť našim južným susedom, ktorých premiér Orbán v rozpore s nariadeniami a „odporúčaniami„ z EÚ, objednával ruskú a čínsku vakcínu už v čase, kedy  Matovič, Korčok, Naď a spol. ešte len nemo čakali na ďalšie rozkazy z Bruselu…

Premiér nevylúčil, že by sa v SR mohla vyrábať vakcína SputnikV. 1 Zdôraznil, že s oznámením pozitívnych správ by chcel ešte chvíľu počkať.

 

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme