Premiér nevylúčil, že by sa v SR mohla vyrábať vakcína SputnikV.

6. feb. 2021 | Igorov Cirkus, Komentované správy, Koronavírus

Zdroj obrázka:

Matovič povedal, že geopolitické záujmy nechce povyšovať nad záujmy ľudí…

Toto jeho ohromne „odvážne„ vyjadrenie má len jeden háčik. Hovorí to až vtedy, keď mu už za to nič nehrozí, pretože už jeho páni v Nemecku a Bruseli povedali, že Sputnik z nie je FUJ. Tak, keď už oni povedali že nie je fuj, tak sa premiér Matovič nafúkol do nadrozmernej veľkosti a zvrchovane zakričal do sveta, že predsa geopolitika nemôže byť nadradená nad záujmy ľudí. Akurát že doteraz to tak presne robil, že geopolitiku nadraďoval nad záujmy občanov vlastnej krajiny, pretože komplet celá slovenská vláda má už tradične zrazené podpätky, odčítava z pier svojich pánov a čaká len na to, kedy oni niečo dovolia, alebo zakážu. Nie,… Slovensko pod vedením súčasnej vlády nie je ani len náznakom zvrchovanou krajinou. Môžeme len ticho závidieť našim južným susedom, ktorých premiér Orbán v rozpore s nariadeniami a „odporúčaniami„ z EÚ, objednával ruskú a čínsku vakcínu už v čase, kedy  Matovič, Korčok, Naď a spol. ešte len nemo čakali na ďalšie rozkazy z Bruselu…

Premiér nevylúčil, že by sa v SR mohla vyrábať vakcína SputnikV. 1Zdôraznil, že s oznámením pozitívnych správ by chcel ešte chvíľu počkať.

 

0 komentárov

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme
Otázka do štúdia
  • studio@slobodnyvysieac.sk
  • juh@slobodnyvysielac.sk
  • cb@slobodnyvysielac.sk