Nemecko chce z ústavy vyškrtnúť slovo rasa.

4. feb. 2021 | 2 roky k pravde, Komentované správy, Ľudsko-právna totalita, Plazivá totailta, Progresívny rováš

Slovo rasa je rasistické. Lebo ako hovorí šéf nemeckých zelených Robert Habeck: „Neexistujú ‚rasy‘, sú len ľudské bytosti.“

Tak a teraz si povedzme pre zmenu ako je to naozaj. V skutočnosti je to tak, že ľudské rasy existujú. Pretože v skutočnosti je to tak, že jednotlivé rasy ľudí sa od seba významným spôsobom odlišujú. Pretože tisíce rokov vývoja v určitom prostredí so špecifickými podmienkami pre život formovali genetickú výbavu jedincov, ktorá predurčuje stavbu tela, správanie a mnoho ďalších aspektov. Rôznorodý vývoj vytvoril u ľudí heterogenitu, ktorá sa prejavuje aj vo vrodených biologických rozdieloch a práve tie sú podkladom pre rasovú diferenciáciu. Napríklad anatomické rozdiely medzi rasami sú už na prvý pohľad zjavné. Áno, každý ľudský život má svoju hodnotu. Avšak nie je pravdou, že medzi ľuďmi – rasami nie sú rozdiely. Rozdiely sú vytvorené prírodou a vznikli z nejakého dôvodu. Taká je pravda. Ale koho by už pravda zaujímala vo svete progresívnej ideológie, ktorá sa neobťažuje rešpektovaním pre ňu nepohodlnej reality….

 

Nemecko chce z ústavy vyškrtnúť slovo rasa. 1

 

0 komentárov

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme