Polícia v Bruseli zadržala počas nepovolenej demonštrácie 500 ľudí.

1. feb. 2021 | Dvojité metre, Komentované správy, Koronavírus

KEĎ DVAJA ROBIA TO ISTÉ….

Nuž to je tak, že keď belgická polícia zadrží ľudí na nepovolenej demonštrácii, „vyspelá západná spoločnosť„ sa na to pozerá s uznaním. Jasne ako inak? Veď to bola predsa nepovolená demonštrácia v čase koronavírusovej pandémie, kedy sa na tom proteste mohlo nakaziť kopec ľudí. Takže všetko je v súlade s demokraciou, belgická polícia konala na JEDNOTKU.

No a teraz ako je to pre zmenu v Rusku. Tam tiež polícia zatýkala ľudí a tiež na nepovolenej demonštrácii. Čakali by ste rovnakú reakciu „vyspelého západného sveta„ lenže omyl!!! V prípade Ruska je západná „vyspelá„ spoločnosť pobúrená brutalitou polície, porušovaním ľudských práv pokojných demonštrantov. Zrazu sa reči o nebezpečnej pandemickej situácii vyparili do stratena. Ostalo len pobúrenie politických aktivistov a politiockých pokrytcov zo západných „demokracií„…  .

Jáááááj….prepáčte zabudli sme. Jasne, miešame teraz hrušky s jablkami ako inak…Veď to je NIEČO INÉÉÉ….

Polícia v Bruseli zadržala počas nepovolenej demonštrácie 500 ľudí. 1

 

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme