Buriči chceli v Kongrese USA „zajať a zavraždiť“ zákonodarcov, tvrdí prokuratúra.

15. jan. 2021 | Komentované správy, Dvojité metre, Ľudsko-právna totalita, Plazivá totailta, Progresívny rováš, Svätá Amerika

Zaujímavé. Tak buriči sa 4 hodiny mocú po Kapitole, nikomu nič za ten čas neurobia, ale prokuratúra je najnovšie presvedčená, že tam prišli zajať a zavraždiť miestnych zákonodarcov. Hmm. Zvláštne. Vlastne jediný kto tam vraždil boli bezpečnostné služby, ktoré strelili jednu z demonštrantiek do krku. Inak mimochodom, takí bojovníci z Black lives matter, tí nechceli nikoho zajať a zavraždiť?

 

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.