Študentka udala mamu za účasť na protestoch pred Kapitolom. Teraz prosí verejnosť o peniaze.

14. jan. 2021 | 2 roky k pravde, CENZÚRA, Komentované správy, Ľudsko-právna totalita, Plazivá totailta, Progresívny rováš, Súdruhovia nedomysleli

Svet, v ktorom deti udávali svojich rodičov nám vykreslil už George Orwell, vo svojom románe 1984. A bol to veru nepekný a hrôzostrašný pohľad. Pomaly ale isto sa blížime k tom, že Orwellov román naplno zažijeme na vlastnej koži. Pri aktuálnom progresívnom šialenstve, ktoré zachvátilo západnú spoločnosť, to totiž ani inak dopadnúť nemôže…

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.