Zabíjejte popírače klimatických změn, visí na divadle. Za 50 milionů. A je to sranda…

13. jan. 2021 | Dvojité metre, Komentované správy, Ľudsko-právna totalita, Mainstreamová médiokracia, Plazivá totailta, Progresívny rováš, Súdruhovia nedomysleli

Hmm…nevinná satirka. Veď ako inak. Obyčajný názov divadelnej hry…

No len teraz si pre zmenu skúste predstaviť, žeby tam namiesto popieračov klimatických zmien bolo slovko, slniečkárov, alebo progresívcov. Žeby niekto urobil napríklad hru pod názvom zabíjajte progresívcov….viete si predstaviť to šialenstvo, ktoré by tu následne rozpútali politici, „ľudskoprávne„ organizácie a mainstream??

 

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.