Rakúsko zaviedlo hraničné kontroly. Polícia upozorňuje na rozsiahle kolóny a odklon kamiónov.

11. jan. 2021 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava/Viedeň 11. januára 2021 (HSP/Foto:)   Polícia SR na svojej stránke na sociálnej sieti v nedeľu popoludní zverejnila video kolón, ktoré sa tvoria na hraniciach s Rakúskom. Dôvodom má byť nový kontrolný režim, ktorý zaviedla rakúska strana „Pozor! Kolóny smerom na hraničné priechody Slovensko – Rakúsko. Z dôvodu zavedených kontrol zo strany Rakúska sa v […]

Source: Rakúsko zaviedlo hraničné kontroly. Polícia upozorňuje na rozsiahle kolóny a odklon kamiónov – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.