Cibulkovú zaočkovali prednostne proti covidu. Tenistka vysvetľuje.

10. jan. 2021 | Nekomentovaný výber

Bratislava 10. januára 2021 (HSP/TASR/Foto:TASR-Martin Baumann)   S postupnou vakcináciou majú pribúdať prípady uprednostňovania ľudí. Do popredia sa dostala aj tenistka Dominika Cibulková, ktorú v tomto týždni proti covidu zaočkovali v Univerzitnej nemocnici Bratislava, konkrétne na pracovisku na Kramároch. Teniska na zverejnenú informáciu reagovala na sociálnej sieti Denníku N očkovanie potvrdilo vedenie Univerzitnej nemocnice Bratislava. […]

Source: Cibulkovú zaočkovali prednostne proti covidu. Tenistka vysvetľuje – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.