Nová bezpečnostná stratégia. Čo sa ešte musí stať, aby sme Turecko považovali za hrozbu?

7. jan. 2021 | 2 roky k pravde, Dvojité metre, Igorov Cirkus, Komentované správy

Turecko a hrozba? Ale veď predsa prezident všetkých slovenských slušňákov pán Kiska povedal, že Turecko je Ostrovom stability. A viete prečo to povedal? Lebo vždy len odčítaval z pier svojich amerických pánov v NATO. A v tomto smere ho nasledujú títo dva na fotografii. Od nich vo vzťahu k Turecku nemožno očakávať vôbec nič. „Zmena„ je len v tom, že Korčok s Naďom dotiahli to odčítavanie z pier amerického pánička za oceánom ešte na vyšší level. Takže od nich naozaj netreba čakať vôbec nič vo vzťahu k Turecku, čo by sa snáď mohlo čo i len náznakom ponášať na nejaké suverénne a zvrchované konanie slovenskej zahraničnej politiky. Treba si počkať jedine na to, že aké vetry zavanú z Washingtonu pod novým vedením. Ak nový prezident USA Biden povie, že Turecko je hrozba, tak sa títo dvaja americkí ministri SR zrazu pred kamerami nafúknu to obrovských rozmerov a začnú metať hromy blesky na Turecko. Dovtedy bude pre nich Turecko ostrovom stability. Oni skrátka fungujú takto…

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.