Dnes sa má zísť parlamentný výbor v prípade Lučanský. Saková chce vidieť záznamy z kamier a aj zoznamy väzňov zo susedných ciel.

7. jan. 2021 | Nekomentovaný výber

Bratislava 7. januára 2021 (HSP/Foto:SITA/Alexandra Čunderlíková)   Ministerka spravodlivosti SR Mária Kolíková po smrti generála Milana Lučanského, ktorá doposiaľ nebola riadne a logicky objasnená a ktorá bola podľa oficiálnej verzie samovraždou, zriadila vyšetrovaciu resp. kontrolnú komisiou zloženú z koaličných aj opozičných politikov, novinárov a zahraničných pozorovateľov. V danom prípade však paralelne prebieha riadne policajné vyšetrovanie […]

Source: Dnes sa má zísť parlamentný výbor v prípade Lučanský. Saková chce vidieť záznamy z kamier a aj zoznamy väzňov zo susedných ciel – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.