Artur Bekmatov: „Fakt ma desí, že takýto chaos môže nastať v krajine s najväčším jadrovým arzenálom na svete.“

7. jan. 2021 | Nekomentovaný výber

Bratislava 7. januára 2021 (HSP/Foto:TASR/AP-Jacquelyn Martin)   Politické dianie v USA počas stredajších nepokojov pred Kongresom komentoval aj ľavicový publicista a šéf hnutia Socialisti.sk Artur Bekmatov, ktorý poukázal najmä na nejasnosti okolo povolania Národnej gardy, ktorej vrchným veliteľom je prezident Donald Trump Americké ministerstvo obrany v stredu oznámilo, že nasadilo približne 1100 príslušníkov Národnej gardy […]

Source: Artur Bekmatov: „Fakt ma desí, že takýto chaos môže nastať v krajine s najväčším jadrovým arzenálom na svete“ – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.