Profesionálny dezinformátor Milan Žitný.

5. jan. 2021 | Komentované správy

Len tak minochodom…Milana Žitného sme oslovili aj my v Slobodnom vysielači. Chceli sme ho pozvať do relácie, aby v nej ozrejmil a dokázal svoje tvrdenia ohľadom údajnej bitky Milana Lučanského. Na našu pozývaciu správu sa ani len neunúval reagovať. Z nám blízkych zdrojov sme sa však dozvedeli, že Žitný sa vyjadril v tom zmysle že k nám nepríde, lebo : „jeho meno vraj nikdy nebude spájané so Slobodným vysielačom.“

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.