SaS k Lučanskému mlčala, teraz Droba položil 10 zásadných otázok.

2. jan. 2021 | Komentované správy

Poslanec Droba zdvihol hlavu a kladie si logické otázky, ktoré sa verejnosť pýta nielen po údajnej samovražde generála Lučanského, ale už od momentu, kedy malo dôjsť k zvláštnemu zraneniu Lučanského, spred vyše dvoch týždňov.

Všetky otázky sú dôležité, ale špeciálne by sme upriamili pozornosť na otázku číslo 1. Kolíková, Naď, či Mikulec označujú každého, kto spochybňuje ich verziu udalostí za konširátorov a dezinformátorov. Dajme teraz bokom údajnú samovraždu a vráťme sa k incidentu spred vyše dvoch týždňov, keď sa vraj  mal Lučanský sám zraniť pri cvičení. Prečo ministerka Kolíková nezverejní záznam z kamery, ktorá je umiestnená na chodbe? Veď ak je pravda čo tvrdí, tak by kamerový záznam potvrdil jej verziu a tým by predsa okamžite rozmetala všetky konšpirácie. Tak prečo verejnosť nemôže vidieť kamerový záznam z obdobia keď sa mal Lučanský sám zraniť?

Lebo viete pani ministerka, ak záznam nemôžete ukázať, potom si verejnosť má právo klásť otázku, že či sa náhodou nebojíte toho, žeby sa na kamerovom zábere ukázalo niečo, čo nesedí s vašou verziou príbehu? Žeby sa tam napríklad ukázalo, ako do cely Milana Lučanského vstupujú štyria bachari…a po čase odchádzajú z cely aj s dobitým Lučanským…

 

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.