SaS k Lučanskému mlčala, teraz Droba položil 10 zásadných otázok.

2. jan. 2021 | Komentované správy

Poslanec Droba zdvihol hlavu a kladie si logické otázky, ktoré sa verejnosť pýta nielen po údajnej samovražde generála Lučanského, ale už od momentu, kedy malo dôjsť k zvláštnemu zraneniu Lučanského, spred vyše dvoch týždňov.

Všetky otázky sú dôležité, ale špeciálne by sme upriamili pozornosť na otázku číslo 1. Kolíková, Naď, či Mikulec označujú každého, kto spochybňuje ich verziu udalostí za konširátorov a dezinformátorov. Dajme teraz bokom údajnú samovraždu a vráťme sa k incidentu spred vyše dvoch týždňov, keď sa vraj  mal Lučanský sám zraniť pri cvičení. Prečo ministerka Kolíková nezverejní záznam z kamery, ktorá je umiestnená na chodbe? Veď ak je pravda čo tvrdí, tak by kamerový záznam potvrdil jej verziu a tým by predsa okamžite rozmetala všetky konšpirácie. Tak prečo verejnosť nemôže vidieť kamerový záznam z obdobia keď sa mal Lučanský sám zraniť?

Lebo viete pani ministerka, ak záznam nemôžete ukázať, potom si verejnosť má právo klásť otázku, že či sa náhodou nebojíte toho, žeby sa na kamerovom zábere ukázalo niečo, čo nesedí s vašou verziou príbehu? Žeby sa tam napríklad ukázalo, ako do cely Milana Lučanského vstupujú štyria bachari…a po čase odchádzajú z cely aj s dobitým Lučanským…

SaS k Lučanskému mlčala, teraz Droba položil 10 zásadných otázok. 1

 

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme